פריצת כספות

אחד הפחדים הכי גדולים שלנו הוא מפני פריצה. אנחנו מפחדים שמישהו ייכנס אל הבית או אל המשרד, יגיע אל הפריטים היקרים לנו, הן מבחינה רגשית והן מבחינה חומרית, ישים עליהם את היד והם ייעלמו מאיתנו לנצח. shield114

כשפריצה מתרחשת, אנחנו מרגישים שמישהו חדר אל הפרטיות שלנו, פגע בתחושת הביתיות או בתחושת ההגנה שמעניק לנו המשרד הפרטי שלנו. כספות אמורות לתת מענה לבעיה הזו ולפתור אותנו מהתחושה הנוראית הזו, הן אמורות להגן על הפריטים היקרים לנו מפני פריצה ולהבטיח שאותו פורץ לא יצליח לערער את עולמנו. קביעת המיקום של הכספת בבית יכול להיות קריטי אבל לא רק. אנחנו צריכים לדעת קודם כל באיזו כספת לבחור.

יש פורצים שמסוגלים ויודעים לפרוץ כספות, הם מכירים את סוגי הכספות השונות ואיך לפצח אותן. פריצת כספות היא לא דבר נדיר, אבל אפשר למנוע אותה באמצעות הבחירה בכספת הנכונה.

הזמן עכשיו פורץ כספות!

בחירת הכספת הנכונה – המפתח להגנה

יש היום כל כך הרבה סוגי כספות ואיתן כל כך הרבה אנשים שרוצים לפרוץ ולקחת מהן את הפריטים החשובים לנו. כדי להגן על עצמנו בצורה הכי טובה, צריך לעשות מחקר ולהכיר את סוגי הכספות השונות ומהם האלמנטים ששומרים עליהן חזקות ומוגנות מול פורצים. בחירה אחת נכונה יכולה להגן עלינו מאירוע של פריצת כספת ולהבטיח שכל הדברים החשובים יישארו איתנו.

הכספות החזקות והמוגנות ביותר הן כספות שעשויות מפלדה. הפלדה מגינה על החפצים שלנו לא רק מפני פורצים שרוצים להגיע לתוכן הכספת אלא גם מפני דליקות ושריפות, כיוון שהיא יכולה להגיע לנקודת שריפה גבוהה. כדאי לבחור כספת עשויה מפלדה שמשלבת בתוכה גם יציקת בטון, שמבטיחה שהיא תהיה כבדה מאד ויהיה קשה מאד לפרוץ אותה.

שימוש בכל אמצעי ההגנה האפשריים – יציל אתכם מפריצה

פריצת כספות לא רק תלויה בכובד של הכספת, שהרי בדרך כלל הכספת נפרצת בו במקום ולכן הדבר השני שחשוב להקפיד עליו כשבוחרים כספת הוא בירור סוג הנעילה. כדאי לבחור בכספת שיש לה קומבינציית נעילה כפולה. כספת זו כוללת מנעול צירופים מכני או אלקטרוני ומנעול מפתח, יחד שניהם מספקים את ההגנה הטובה ביותר מפני פריצות.

אמצעי נוסף להגנה מפני פריצת כספת הן מלכודות הזכוכית. אלו הן מלכודות מתוחכמות שנועלות את מערכת הבריחים במהלך ניסיון הפריצה ומונעות את אפשרות לבטל את הנעילה. אמצעי מתקדם מאד שלא מוצע על ידי כל חברות הכספות הוא סורגים משוריינים, שעשויים מסגסוגת פלדה חזקה ועמידים נגד קידוח וניסור של הכספת.

בסוף היום, גם הבחירה בספק אמין, מקצועי ומנוסה בתחום הכספות תעמוד לזכותינו ברגע המכריע. פריצת כספת יכולה להימנע אם רק נבחר בכספת איכותית שמגיעה ממקור טוב ואמין. ככל שנכיר טוב יותר את האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותינו בתחום הכספות, כך נוכל לבחור כספת בטוחה יותר ולמנוע פריצות וגניבות.