כספות משרדיות לשקט נפשי

בכל משרד שבו מסתובבים לאורך כל שעות היום אנשים, נכנסים ויוצאים, נפגשים ונפרדים, עושים עסקים או מקבלים שירות כלשהו, יש גם פריטי ערך שצריך להגן עליהם. ממסמכים חשובים ומסווגים ועד לכסף או צ'קים שמקבלים מלקוחות. כספת משרדית היא אמצעי להגן על כל הפריטים בעלי הערך שנמצאים במשרד מכל פריצה, שריפה או בעיה אחרת.

מתי לרכוש כספות משרדיות?

כספת משרדית יכולה לשמש כל בעל משרד, אבל היא חשובה במיוחד כשמדובר במשרד דינאמי שבו מתקיימים עסקים לאורך כל היום. אם במשרד שלכם יש לקוחות שמגיעים ומשלמים כסף, אם אתם נותנים להם עודף ולכן מוציאים כסף מהבנק, אם יש במשרד קופה קטנה שדורשת כסף מזומן שיהיה במקום ואם יש לכם מסמכים שונים שאתם רוצים לשמור במקום מוגן ודיסקרטי, כדאי לרכוש כספת למשרד שתוכל להכיל את הכל ולספק לכם את ההגנה הדרושה.

מה ההבדל בין כספת משרדית וכספת ביתית?

כספת משרדית היא בדרך כלל כספת גדולה יותר, שיכולה להכיל יותר פריטים. לעיתים גם אמצעי הנעילה של הכספת משוכלל יותר והיא דורשת קצת יותר התעסקות בעת פריצה, מה שמוסיף לתחושת הבטחון וההגנה שהיא נותנת. מרבית הכספות היום הן כספות עם מנגנון נעילה כפול – גם דיגיטלי וגם מכני, מה שמוסיף גם כן לתחושת הבטחון. ההבדל המהותי הוא בדגמים השונים, כאשר בבית אנחנו מחפשים כספות קטנות ואילו במשרד אנחנו לעיתים צריכים להכניס לכספת כמות גדולה של מסמכים, כסף ועוד פריטי ערך חשובים.

טיפים לבחירת כספת למשרד

* כדאי לבחור בכספות שעשויות מפלדה ומיציקת בטון – אלו נחשבות לכבדות ולחזקות ביותר, מה שיבטיח מקסימום הגנה מפני סחיבות של הכספת.

* כדאי לבחור בכספת מפלדה מסיבה נוספת: חסינות מאש. דלקות הן דבר שעשוי לקרות במשרדים, וכספת מפלדה, מתכת שיכולה להגיע לטמפרטורת שריפה גבוהה מאד, נחשבות חסינות אש יותר מכספות העשויות ממתכות אחרות.

* לפני שאתם בוחרים כספת, חישבו על כמות הדברים שאתם רוצים להכניס לכספת ואיפה היא תמוקם. שני הגורמים האלו יעזרו לכם להחליט מה יהיה גודל הכספת שאתם מחפשים.

* מומלץ לבחור בכספת שיש לה נעילה כפולה, בשני אמצעים שונים, כך תקבלו הגנה כפולה מפני פריצות.

* בידקו שמדובר בכספת שמיוצרת לפי כל התקנים של חברות הביטוח, משרד הבטחון ומשרד התמ"ת.

כספת למשרד היא מצרך חובה בכל מקום שבו מתקבל כסף לאורך היום ויש מסמכים וחפצים שחשוב לשמור עליהם. הבחירה בכספת איכותית, עמידה וחזקה היא חובה, ולכן כדאי להשקיע בכך מחשבה ולבחור נכון.