כספות חסינות אש

לצד ההגנה מפני פורצים וגנבים, כספת בבית או במשרד מספקת לנו את ההגנה הדרושה מפני שריפה. כספות המיוצרות כיום על ידי חברות מובילות, עשויות מפלדה ומבטון, שני חומרי גלם שמבטיחים רמת עמידות גבוהה בפני שריפה. היום ההגנה מפני שריפה היא כבר חלק מובנה מהשיקולים לרכוש כספת, זהו עוד יתרון שמקבלים גם כאשר רוכשים כספת לבית או למשרד כדי לאחסן בה פריטים יקרי ערך ולהגן מפני פריצות.

מתי כדאי לרכוש כספות חסינות אש? כספות חסינות אש לבתים פרטיים, לעסקים וגופים ביטוחניים

כספות חסינות אש מתאימות במיוחד לבתי עסק שבהם יש סיכוי רב יותר לדלקות. בין אם מדובר במשרדים סמוכים למפעלי תעשייה, משרדים בחברות ייצור בתחום הכימיה או האלקטרוניקה ולמעשה בכל מקום שבו יש חשש שיום אחד תהיה דליקה. אנחנו אף פעם לא יודעים מתי יכולה לקרות דלקה, קטנה או גדולה, ולכן חשוב להתכונן לכך בכל מקרה.

לא רק במשרדים או בעסקים כדאי להתקין כספות חסינות אש, אלא גם בבתים פרטיים. דליקות בבתים הן עניין שגרתי לצער כולם,  הן קורות בקטן או בגדול ואף פעם אי אפשר לדעת מתי זה יקרה, לכן כדאי לרכוש כספות חסינות אש כדי להגן על הפריטים היקרים לכם, גם מבחינה חומרית אך גם מבחינה רגשית ומשפחתית.

בחירת כספות חסינות אש – טיפים חשובים:

  • כספת חסינת אש היא כספת שעשויה ממתכת שיכולה להגיע לטמפרטורה גבוהה ולהישאר יציבה ללא פגע. כספות שעשויות מפלדה הן כספות חסינות אש ולכן מומלץ לבחור אותן על פני אחרות. פלדה היא מתכת שמגיעה לטמפרטורות שריפה גבוהות ולכן הסיכוי להציל את הפריטים שלכם יהיה גדול יותר.
  • כספת מכל סוג שהוא צריך לקנות במקום אמין. בחירת כספות חסינות אש חייבת לכלול בדיקה של שם החברה, מי היצרן, האם יש אישור של חברות הביטוח ומשרד הבטחון לשימוש בכספות והאם הן עומדות בתו תקן. כל הדברים האלו מאד חשובים ולא כדאי לוותר על הבדיקה הזו.
  • מומלץ לקבל הדרכה מראש מהאדם ממנו אתם קונים את הכספת, איך להתנהג במהלך שריפה ואחריה – איך פורצים את הכספת, האם צריך להזמין מנעולן, האם תוכלו להשתמש בה לאחר הדליקה וכן הלאה. קבלו את כל הפרטים מראש.
  • כדאי לחשוב לפני שבוחרים דגם איזו כספת הכי מתאימה מבחינת גודל וקיבולת. חישבו על כל הדברים שתרצו לאחסן בכספת וביחרו לפי הרשימה את הכספת שתתאים לכמות החפצים והפריטים.

בחירת כספות חסינות אש היא בחירה חשובה לכל מי שיש לו עסק ובו דברי ערך או רוצה להגן על הפריטים החשובים לו בבית. כדי לוודא שאתם בוחרים את הכספת הנכונה, פנו לאנשי מקצוע בעלי ניסיון שיכולים להציע לכם מגוון גדול של כספות חסינות אש איכותיות ועמידות. כך תוכלו לישון בשקט ולדעת שהחפצים והמסמכים שלכם מוגנים מכל צרה שלא תהיה.

לבחירת כספת חסינת אש והתאמה אישית מאנשי מקצוע – צור קשר!