כל מה שצריך לדעת על פריצת כספות

הכספת, מטבעה, היא דבר שאותו לא אמורה להיות אפשרות לפרוץ – ובכל זאת לעתים יש בכך צורך

כשאתם חושבים על כספות, סביר להניח כי הדבר האחרון שאתם מעלים על דעתכם שתצטרכו לבצע לגביה הוא פריצה. הכספת, בעצם התפקיד ובעצם המטרה שלה, היא הדבר שאותו אי אפשר לפרוץ – גם כאשר חס וחלילה פורצים למרחב הביתי או לבית העסק שלכם, אתם רוצים לדעת שאל הכספת שלכם לא יצליחו להיכנס וכי חפצי הערך שאתם שמים בתוכה הם אכן בטוחים ככל הניתן – כאשר אנשים שמים בכספות שלהם בדרך כלל חפצי ערך כמו תכשיטים או חפצים אישיים שונים, סכומי כסף מזומן גדולים, אקדחים אישיים אותם צריך לאחסן בצורה בטוחה, וכן מסמכים יקרי ערך שונים ואפשרויות אחרות.

מטבע הדברים, אנחנו רוצים לדעת שכאשר אנחנו מכניסים את החפצים האלה לכספת – הם בטוחים לחלוטין ולא נשקפת להם סכנה של פריצה וגניבה – אך ישנם מצבים בהם אנחנו עצמנו נצטרך לפרוץ כספת ששייכת לנו או שבאחריותנו. כאשר מנגנון הכספת יוצא מכלל פעולה, כאשר ישנה בעיה חשמלית או מכאנית בכספת, כאשר מדובר בכספת אותה קיבלנו בירושה או במסירה ואין לנו את קוד הפתיחה שלה ויש לנו יכולת להוכיח שהיא בבעלותנו – אנחנו צריכים לדעת כיצד לפרוץ אותה וכיצד להגיע למה שנמצא בתוכה בצורה יעילה שלא תהרוס את הכספת, ותשמור על החפצים הנמצאים בתוכה. כעת, נבין בדיוק כיצד לעשות זאת נכון.

פריצת כספות

למי צריך לפנות כאשר יש צורך לפרוץ כספות מסוגים שונים, וכיצד מבצעים את הפריצה בפועל?

  • כיצד פורצים? סוגים שונים של כספות צריכים לקבל גישה אחרת בכל מה שנוגע לפריצה שלהם. כספות ביתיות הן לא כספות בהן משתמשים בבית העסק, וכספות בבית העסק הן בדרך לא כספות שבהן משתמשים בבנקים או במשרד הביטחון, למשל. ככל שהכספת מאובטחת יותר, כך מלאכת הפריצה מסובכת יותר גם היא – ונתחיל מהכספות הפשוטות יותר.

כאשר מדובר בכספות ביתיות, שתהיינה בדרך כלל כיום כספות אלקטרוניות המבוססות על קוד שמכניסים עם מנגנון נעילה מכאני שמגבה את הנעילה החשמלית – הרי שהפריצה צריכה להיות בדרך כלל באמצעות כלים אלקטרוניים מתאימים, כאשר פריצת כספות מקצועית חייבת לכלול את האמצעים האלה. כספות משרדיות, לעתים קרובות, הן כספות משולבות בהן יש צורך באמצעים מכאניים מתקדמים בכדי לפרוץ את הכספת, וכן מקצועיות וניסיון עשירים – משום שלא ניתן לפרוץ כספות שכאלה באמצעים אלקטרוניים בלבד.

  • למי צריך לפנות? בכדי לבצע פריצת כספות מקצועית בצורה נכונה, עם האמצעים המתאימים לכך ועם המקצועיות הנדרשת של מבצע הפריצה עצמו, יש לפנות לפורץ כספות מקצועי, שיהיה בדרך כלל מנעולן מוסמך עם הכשרה ספציפית בתחום הכספות. פורץ כספות איכותי הוא איש מקצוע שהוא בראש ובראשונה מורשה ומוסמך לעבוד בתחום זה, עם תעודת יושר משטרתית ועם ההכשרה הנדרשת לשם כך – ועם הניסיון והמקצועיות הנדרשים עבור עבודה מקצועית באמת. כאמור, פורץ הכספות צריך להיות גם עם האמצעים המתאימים, לפריצה אלקטרונית או מכאנית, בכדי לבצע עבודה נכונה ומקצועית שלא רק מספקת לכם את הגישה לכספת, אלא גם שומרת עליה ולא הורסת אותה ומונעת שימוש עתידי בה.

כשאתם צריכים לבצע פריצה של כספת, ודאו כי אתם פונים לגורם המקצועי האיכותי ביותר שניתן למצוא

פורץ כספות מקצועי הוא איש מקצוע שמגיש לכם את הסיוע שנחוץ לכם ואת השירות המקצועי שנחוץ לכם במצבים שנראים קשים מאוד לפתירה – מצבים של כספת נעולה שאתם צריכים להגיע לתוכנה בצורה דחופה, מבלי שיש לכם את היכולת הרגילה לעשות זאת. פנו לגורם מקצועי, איכותי ומוסמך בתחום – והשתמשו בכספת היטב.