השכרת כספת

העלות של כספת איכותית יכולה להיות הוצאה לא קטנה, אך היתרונות הם גדולים. אנחנו יכולים להגן על דברי הערך בבית או במשרד מפני פורצים וגנבים, להגן עליהם מפני שריפה שמתרחשת בבית ולהבטיח לעצמנו יותר הגנה ויותר בטחון.

לא חייבים לרוץ ולקנות כספת בהשקעה גדולה כדי להרגיש מוגנים. ניתן לשכור כספת במסגרת שירות שמעניקה החברה.

למי כדאי לשכור כספת?כספות להשכרה - כספות כחול לבן

השכרת כספת היא רעיון טוב עבור כל מי שיש לו חפצי ערך, מסמכים או כסף שהוא מחזיק בבית או בעסק והוא מפחד מפריצות וגניבות. אם אתם לא בטוחים איזו כספת מתאימה לכם ועדיין לא יודעים במה לבחור, תוכלו בינתיים לשכור כספת לתקופת זמן מוגבלת, עד שתתקינו בבית העסק או בבית את הכספת המתאימה לכם.

להשכרת כספת בבנק יש עוד יתרון. כספת בבנק נמצאת בדרך כלל בסביבה יותר מוגנת מהבית או המשרד. בדרך כלל בבנקים יש חדר מבוצר שבו נמצאות כל הכספות. הבק מאפשר לכם להגיע אל הכספת רק בשעות הפתיחה ובדרך כלל יש שומר שנמצא בכניסה לחדר הכספות ומגן על הכספת לאורך כל שעות היום.

מה צריך לבדוק לפני ששוכרים כספת?

  • כדאי להשוות בין הבנקים השונים ולבדוק מהי עלות ההשכרה החודשית בכל אחד מהבנקים, האם יש עמלות מיוחדות על כל פתיחה של הכספת וכדומה. כדאי לבדוק את כל הדברים האלו מראש כדי שלא תהיו מופתעים כשהמכתב עם פירוט החיובים מהבנק יגיע אליכם.
  • כדאי לבדוק מה גודל הכספת ולהחליט מראש מה בדיוק אתם רוצים להכניס לכספת. בבנקים שונים מציעים מספר גדלים של כספות בהתאם לשיקולי הלקוח ולכן כדאי לבוא מוכנים ולדעת מה בדיוק הכספת אמורה להכיל.
  • כדאי לקבל הצעת מחיר מכמה בנקים, לא רק כדי לבדוק איזה בנק מציע את הדיל הטוב ביותר, אלא גם כדי לבדוק כמה יעלה לכם לרכוש כספת מחברה ולהתקין אותה בבית או במשרד. לעיתים קרובות תגלו שהעלות החודשית כפול זמן השימוש בכספת, יהיה נמוך יותר אם פשוט תשקיעו בקניית כספת איכותית באופן חד פעמי.

השכרת כספת היא דבר חשוב עבור כל בעל עסק או אדם פרטי שיש להם חפצי ערך והם רוצים לישון בשקט בלילה. השכרת כספת בבנק יכולה להיות הוצאה לא קטנה, ולכן כדאי לבדוק את העלויות לפני כן. בנוסף, אל תשכחו לבדוק כמה עולה לרכוש כספת ביתית או משרדית ולהשוות בין שתי האפשרויות.